Remont Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Fot. Piotr Karwowski

Fot. Maciej Górski


Inwestor:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie


Generalny wykonawca: Dorbud Produkcja Sp. Z o.o.


Termin realizacji: 09.2010-01.2011


Wartość kontraktu: ponad 500.000,00 PLN


Opis:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie– najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce, a zarazem jeden z wiodących uniwersytetów ekonomicznych w Europie. Jej siedziba mieści się na warszawskim Mokotowie, przy alei Niepodległości. Aula Spadochronowa to główny hol w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej. Dla uczelni to miejsce reprezentacyjne gdyż odbywają się tam konferencje, uroczystości i imprezy studenckie. Zwykle tętniąca życiem przestrzeń w centrum budynku głównego została na przełomie sierpnia i września zakryta zabezpieczającą folią, a w środku wyrosły rusztowania. Samo ich ustawianie i demontowanie było skomplikowanym procesem, bo od posadzki w auli do szczytu kopuły jest prawie 40 metrów.


Zrealizowane prace:
Wykonanie instalacji elektrycznych, wykonanie instalacji, dostawa oraz uruchomienie systemu sterowania przewietrzaniem i oddymianiem opartego na produktach D+H.Dostawa, montaż i uruchomienie najnowocześniejszego systemu  oświetleniowegobazującego na oprawach LED firmy Osram tworzący zarządzalny systemem iluminacji.

Inwestycja: Remont Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Inwestor: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Generalny wykonawca:DorbudProdukcja Sp. Z o.o.

Termin realizacji:09.2010-01.2011

Wartość kontraktu:ponad 500.000,00 PLN

Opis:Szkoła Główna Handlowa w Warszawie– najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce, a zarazem jeden z wiodących uniwersytetów ekonomicznych w Europie. Jej siedziba mieści się na warszawskim Mokotowie, przy alei Niepodległości. Aula Spadochronowa to główny hol w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej. Dla uczelni to miejsce reprezentacyjne gdyż odbywają się tam konferencje, uroczystości i imprezy studenckie. Zwykle tętniąca życiem przestrzeń w centrum budynku głównego została na przełomie sierpnia i września zakryta zabezpieczającą folią, a w środku wyrosły rusztowania. Samo ich ustawianie i demontowanie było skomplikowanym procesem, bo od posadzki w auli do szczytu kopuły jest prawie 40 metrów.

Zrealizowane prace:Wykonanie instalacji elektrycznych, wykonanie instalacji, dostawa oraz uruchomienie systemu sterowania przewietrzaniem i oddymianiem opartego na produktach D+H.Dostawa, montaż i uruchomienie najnowocześniejszego systemu oświetleniowegobazującego na oprawach LED firmy Osram tworzący zarządzalny systemem iluminacji.

IT CONTROL 2019 Oferta Realizacje Kontakt

projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl