Park Rozwoju II

Park Rozwoju II to 9-kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący około 16 800 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt zapewnia dostęp do 355 miejsc parkingowych. Powierzchnia typowego piętra wynosi około 3 000 m2. Budynek został wyposażony w rozwiązania techniczne takie jak klimatyzację, kontrolę dostępu, podnoszone podłogi czy kable światłowodowe.

Inwestor
Park Rozwoju – Grupa Echo Spółka z o.o.

Początek prac

06.2013

Koniec prac
10.2017

Wartość kontraktu: ponad 5.040.000,00 PLN

Zakres prac wykonywanych przez IT CONTROL

Wykonanie instalacji teletechicznych oraz elektrycznych wewnętrznych w budynku, w szczególności: system sygnalizacji pożaru oparty na centrali SCHRACK SECONET, system domofonowy, system detekcji CO i LPG, system okablowania strukturalnego R&M, system sygnalizacji włamania i system kontroli dostępu oraz telewizji dozorowej w technologii IP oparty na urządzeniach Schneider Electric

Opis

Nowoczesny kompleks biurowy klasy A zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Inwestycja znajduje się przy ulicy Konstruktorskiej. Zespół biurowy składa się z dwóch budynków z zielonymi dziedzińcami. Łączna powierzchnia biurowa Parku Rozwoju to 32 000 mkw. Budynki dysponować będą dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem naziemnym na 740 miejsc postojowych. Wygodne, optymalnie doświetlone biura, kontrola dostępu do budynku, ochrona, monitoring – to tylko niektóre zalety Parku Rozwoju.

Inne projekty